Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

У програмі – зустрічі зі студентами, туристичними компаніями, передача книжок школярам, вуличні забави – вистава Львівського театру «Воскресіння», львівський ярмарок, а ще дегустація та продаж львівської кави, шоколадний фейс-арт та розповсюдження ексклюзивних листівок «Зустрінемось у Львові».

На Львівському ярмарку, що супроводжуватиметься колоритною львівською музикою, сумчани матимуть можливість скуштувати шоколад, тістечка, запашну львівську каву від львівських кав’ярень, а також придбати різноманітні великодні вироби та львівські сувеніри. Окрім того, місцеві жителі матимуть нагоду Окрім того, місцеві жителі матимуть нагоду познайомитися із неперевершеним смаком Львова від «Світу кави», взяти участь у акції «Знайди свою каву у «Золотому дукаті», а також отримати ексклюзивну листівку «Зустрінемось у Львові».

Родзинками святкувань стануть вулична вечірня вистава «Глорія» Львівського театру «Воскресіння» та відкриття виставки робіт львівських митців у муніципальній галереї.

Також у рамках проекту відбудеться презентація львівських туристичних продуктів та зустріч представників львівського туристичного бізнесу із місцевими туристичними операторами, де йтиметься про спільні туристичні проекти двох міст.

У ВНЗ відбудуться зустрічі зі студентами мера Львова А. Садового на тему: «Роль міста у розвитку держави» та відкрита лекція заступника Львівського міського голови В. Косіва на тему: «Львів – культурна столиця України». Також запланований круглий стіл на тему: «Міжсекторальне партнерство задля вирішення потреб місцевих громад. Співпраця влади, громадських організацій та церкви». А школярі отримають міні-бібліотеку від львівських видавництв.

Нагадаємо, протягом 2011-2012 років Дні Львова пройшли у Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Маріуполі, Харкові, Одесі та Луганську, а ще у Відні та Копенгагені. Також Львів презентував себе у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та Київському політехнічному інституті.