Про це розповів голова комісії архітектури містобудування та охорони історичного середовища, депутат ВО «Свобода» Андріян Гутник.

«Наразі ситуація з станом фасадів та балконів старих будинків нашого міста катастрофічна. Виконавчій владі потрібно уважніше відноситись до технічного стану будинків, особливо старих споруд, для того, щоб не доводити їх до аварійного стану. Адже це вже не перший випадок, який трапився у Львові за останні декілька місяців.

Львів – це історичне місто, що живе і розвивається. Саме тому цей статус дає Львову нові великі шанси для процвітання, а з іншого - вимагає великої праці. Звичайно, радує той факт, що до проведення ЄВРО – 2012 будують нові дороги, стадіони, відновлюють аеропорт, проте ось такі небезпечні несподіванки у нашому старовинному місті для гостей Львова, на фоні нових доріг та аеропорту можуть стати найприкрішою та небезпечною згадкою про їхню подорож до красивого старовинного, але напівзруйнованого міста Лева», - розповів очевидець події Андріян Гутник.