Про це 28 березня 2017 року заявив депутат Сокальської районної ради від фракції ВО «Свобода» Ігор Гуз, повідомляє  прес-служба Львівської обласної організації політсили.

«Свободівець» зауважив, що пікетували районну раду саме мешканці сіл Перетоки та Скоморохи, а також міста Угнів.

«Появі представників громади в сесійній залі передувало рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського районну на 2017 рік», а саме розподіл коштів району декількома депутатами або так званої більшості. Тобто громада вимагала коштів на дорогу Червоноград – Перетоки, але в поправках її не було і вносити її ніхто не планував.  Дороги були інші, тобто з округів яких походили «коаліціанти». До слова, на тих же округах планують встановлювати і дитячі спортивні майданчики», – зазначив Ігор Гуз.

Також, за його словами, з початку роботи цієї каденції всі депутати райради  проголосували за ухвалення програми «Дороги Сокальщини  2015-2017 рр». У цей список, за словами  «свободівця», були внесені пріоритетні дороги, які мають бути відремонтовані в першу чергу.

«Усе  було б добре, якби не халтурна робота ПП «Рома», через що активісти і адміністрація попросили їх піти. Це призвело до зупинки робіт із ремонту доріг, бо потрібно було проводити новий тендер. До сьогодні все було б добре, якби не уже згадана вище «поправка трьох», які внесли  своє бачення щодо ремонту доріг в Сокальському районні, чим змінили програму «Дороги Сокальщини», за яку ж самі  голосували. На такі дії, звичайно, відреагувала громада і деякі депутати, зокрема від фракції «Свободи», – зазначив Ігор Гуз. – Чим ви керувалися, коли у вашому поданні визначали цей перелік доріг, адже є дороги в зовсім ганебному стані?».

У відповідь на це автор поправки Андрій Сенюк сказав, що, мовляв, вважає саме це за потрібне. Така відповідь обурила місцевих мешканців та частину депутатів райради. Однак пікетувальників так ніхто з місцевої влади і не почув.