Таке рішення вони ухвалили на черговому пленарному засіданні, повідомили Вголосу у прес-службі Львівської обласної організації ВО «Свобода».

На сесії депутати мали заслухати звіт голови Сокальської РДА Наталії Карташової щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за 9 місяців. Проте голова райдержадміністрації вкотре проігнорувала вимогу депутатського корпусу та перед депутатами не прозвітувала. Депутати фракції ВО «Свобода» запропонували поставити на голосування питання щодо висловлення недовіри голові райдержадміністрації.

Пропозицію підтримав 41 депутат із 50 присутніх у залі. Фракція ВО «Свобода» проголосувала у повному складі – 15 голосами. Свободівці аргументували своє рішення тим, що не виконується рішення Сокальської районної ради від 22 серпня 2012 року № 296 щодо зміни показників бюджету Сокальського району на 2012 рік, голова не виконує рішень Сокальської районної ради та відмовляється звітувати перед районною радою.

Ще одне важливе питання, яке депутати розглянули на сесії, - щодо виборчого процесу.

Голова фракції ВО «Свобода» у Сокальській районній раді Тарас Стародуб у своєму виступі перед депутатами звернув увагу на використання адмінресурсу під час виборчого процесу, намагання влади фальсифікувати вибори.