Про це повідомляє УНІАН.

«Я тільки що розмовляв з командувачем Нацгвардії (Степаном Полтараком)... Командувач сказав: поки вирішується питання з оформленням указу про демобілізацію, він готовий до прийняття рішення щодо відпусток тим, хто відслужив більше року і хто дуже цього потребує. Подумайте над цією пропозицією», – закликав Кривенко, звертаючись до мітингувальників.

Натомість строковики почали вигукувати, що вони всі потребують відпусток. Члени ініціативної групи повідомили, що в АП зареєстроване звернення і передане президенту Петру Порошенку. До ініціативної групи увійшли батьки і троє строковиків із частини № 3027.

«Нам пообіцяли, що це звернення буде розглянуте у найкоротші терміни», – сказала матір одного з бійців Тетяна Мозова.

«Для цього збирається комісія, вирішується питання про ваше звільнення із строкової служби. Ваші командири пообіцяли, що до вас ніяких репресивних заходів вживатися не буде», – додала вона.

Як заявила Мозова,  якщо ці питання не будуть вирішені в строк, у який було обіцяно це зробити, «знову ми зберемося і знову прйдемо сюди говорити про це».

Член ініціативної групи, старший солдат строкової служби Юрій Самченко повідомив, що коли бійці повернуться у військову частину 3027, батьки житимуть з ними в казармі. За його словами, мітинг триває, але солдати «знаходяться на території частини». Ці слова учасниками мітингу були освистані. Вони знову почали вигукувати: «Дембель, дембель!».

Як писав «Вголос»,  сьогодні група солдатів прийшла під Адміністрацію президента із вимогою демобілізації.