Футбольний матч в рамках відбіркового турніру до чемпіонату світу 2014 року пройшов у столиці Ефіопії в неділю. Ефіопський уряд повідомив про невдалий теракт в понеділок.

За даними місцевої влади, терористи планували під виглядом уболівальників пробратися на стадіон або в заклад, де місцеві жителі збиралися дивитися матч, і здійснити теракт. Однак коли терористи знаходилися в п’яти кілометрах від стадіону, стався вибух, обидва зловмисники загинули. За словами офіційного представника уряду, трагедії вдалося уникнути завдяки тому, що терористи почали нервувати через присутність великої кількості поліцейських в місті і один з них випадково привів в дію вибухівку.

Місцева влада також повідомила, що зловмисники були сомалійцями, при цьому не уточнюється, чи належали вони до якоїсь терористичної організації. На місці вибуху, а також в одній з квартир у місті були знайдені футбольна атрибутика, ручні гранати та зброя. Правоохоронці затримали трьох підозрюваних в причетності до підготовки теракту.

Джерело: РІА Новини