Шкіль шкальнув біологічну шмаль під екзотично-манірною назвою "кава". У нього розхитані нерви якоюсь незрозумілою штукою (обстанівкою) невідомого походження, про яку він і не збирається розповідати своїм ближнім. Якісь нездорові фінтіклюшкі не дають йому нормально розповісти про фальсифікації та провокації проти БЮТу, чи БЮ[с]Ту, як пишуть анонімні юзернейми на форумах.

Гламурний пес перебіг йому дорогу перерізаним оком дивану імені вуст Мей Уест. Але він йде далі й далі. Він бютівець. Він воїн світла. Фродо і Ван Хелсінг в одному тубі, тобто БЮТі.

Але дороги у Львові фігові. Це його тверде переконання та початок прес-конференції. Добре, що він завжди користувався пішкарусом у Львові, бо тут не те що, Євро-2012 не допоможе, а навіть й 2-ге пришестя вкупі з чемпіонатом світу з футболу 2896 року в окремо взятому місті (тобто, у Львові). Це все наслідок постколоніальної травмованості та семантичної непослідовності.

Ну а далі Шкіль, акі парлікмахтер Свирид Петрович Галахвастов побіг за 2-ма книжними зайцями:

Заєць 1-й

Чесний і порядний дядько Кінах замутив якусь гнилу шнягу з українським проривом. Але це все відбувається на рівні курсової роботи на тему "статистичні дані в межах економічного підйому". Шкіль відразу ж січе цю фішку, не знаходить в bookашці жодного натяку на прорив, розрив, розтяг, тріщину, а лише одні економічні графіки, динаміки і фоткі для людей, які вміють дуже добре читати, як той же дядько з брутальним прізвищем Кі нах…

Це все стара поскречена платівка з епохи модної активності на ниві політичних біографій, а-ля "Україна, не Росія". Це те саме, що зараз діставатись до "Української правди", бо "правда" – це совєтський бренд. Всі "правди" засновані Совєтським Союзом. Тут в двері тихенько постукав добрий дядечко Фройд.

Заєць 2-й

Цим пунктом його акторської діяльності стала дискредитація на очах у читачів книжка Рогози "Вбити Юлю-2". Ця сінематична дискредитація акредитувала на сторінках книги суб'єктивні думки Рогози, що всі – сволочі. Всі-всі крім, регіоналів, яких на сторінках книги ні сном, ні духом, ні пуком (привіт Далі).

Рогоза несе якусь іншомовну єрунду, про те, що хтось в БЮТі йому погрожував за вихід цього тексту. Які погрози, не смішіть людей, каже Шкіль, артистично здіймаючи руки до неба, такого добра на ринку нємєрянно. Нам це не шкодить. Нам пофіг.

До того ж, маємо прогрес – вся піарна блекота перейшла зі шпальт газет на книжні полички, а це не може не звеселяти.

Не може і не звеселяти Шкіля й ситуація з алтайськими дівчатами Януковича (2500$ за одну йолку-палку). Але для досвідченого ловеласа Шкіля, такий вибрик Яника – лише російськомовний "дєцкій лєпєт", у порівняні з усіма минулими його (Яника) ділами і ходками. Не варто звертати на це увагу, це трабли Люди Наколотої Апісінки і непотрібно пов'язувати "Обозрєватель" з БЮТом, це все продєлкі вільних демократів.

Шкіль сьогодні в ауті. Він комік, клоун. Він кривляється, майструє різну міміку, він щедрий на зміни голосу, тембру, жестів і приколів. "кавуська" вставила добре. Увесь репертуар Луї де Фюнеса та Олега Борисова відіграно на "5".

Народження рідких бажань в агностичному символі яйця в блюді без блюда на весіллі Тесея та Іпполіти згасло в привиді Вермера Делфтського. Годинники ж не завжди м'які. Потрібно на обід.

фото: малюнок "жінка включається вухами" Олени Міросєдіної для клубу Еgoїсти (серія "On/Off" – 2007, ©)+ використані назви картин Сальвадора Далі + імена та прізвища героїв Шекспіра та Старицького.