Давній соратник президента Дональда Трампа Роджер Стоун висловив готовність дати свідчення комітету Конгресу, що розслідує можливе втручання Росії в хід президентських виборів в США в 2016 році і ймовірні зв'язки Москви з виборчим штабом Трампа, передає Голос Америки.

Неофіційний радник Трампа, Стоун заявив в програмі This Week на телеканалі АВС, що не отримав відповіді від комітету Палати представників з розвідки з приводу його пропозиції дати публічні свідчення.
Як і колишній керівник передвиборчого штабу Трампа Пол Манафорт, який також висловив готовність дати свідчення, Стоун знаходиться серед соратників Трампа, контакти і фінансові операції якого перевіряють ФБР та інші відомства в рамках ширшого розслідування можливих зв'язків з російськими офіційними особами.
Не згадуючи будь-яких імен, директор ФБР Джеймс Комі підтвердив на публічних слуханнях в комітеті минулого тижня, що ФБР розслідує можливі зв'язки Росії з передвиборчим штабом Трампа щодо спроб Москви вплинути на торішні президентські вибори.
Стоун заявив, що дуже хотів би дати публічні свідчення. «Я знову повторюю, що у мене не було контактів або змов з російськими офіційними особами, - заявив він телеканалу АВС. - Не було ніякої змови, принаймні такої, про яку я б знав, в кампанії за обрання Дональда Трампа президентом».
На слуханнях в комітеті з розвідки в понеділок 20 березня провідний демократ Адам Шифф висловив стурбованість з приводу контактів Стоуна з засновником WikiLeaks Джуліаном Ассанджем і хакерським угрупованням Guccifer 2, що взяло на себе відповідальність за атаки на структури Демократичної партії.
Розвідувальне співтовариство США прийшло до висновку, що за атаками під час виборчої кампанії 2016 року стояла Росія, яка заперечує будь-яке втручання. Трамп відкидає ідею про будь-яку координацію між його штабом та Росією і звинувачує демократів і ЗМІ у використанні цієї теми для нападок на нього.

Нагадаємо, Роджер Стоун – екс-радник Дональда Трампа періоду президентських виборів у США зізнався, що листувався з хакером Guccifer 2.0. Програміст відомий тим, що у червні 2016 року він взяв на себе відповідальність за злам серверів Національного комітету Демократичної партії США та злив конфіденційну переписку політиків в Мережу.