Керівництво футбольного клубу "Карпати", довкола якого у Львові напередодні розгорівся скандал, в останній момент відмовилося від участі у "Народному толк-шоу", де депутати, журналісти та представники громадськості зібралися для обговорення проблемної ситуації в клубі.

"Ми два дні вели з ними перемовини, вони виставляли умови появи у нашій студії, ми на всі ці умови погоджувались, але за 45 хвилин до ефіру "Карпати" заявили, що не можуть прислати своїх представників", - зазначив ведучий та креативний продюсер телеканалу НТА Віталій Крутяков.

Тим часом на сайті ФК "Карпати" перед початком ефіру з'явилася офіційна заява із виправданнями:

"Оскільки під час сьогоднішнього ефіру у студії не буде жодного представника виконавчої влади міста, ФК «Карпати» вважає некоректним обговорювати питання, що лежать у площині взаємовідносин клубу і міста, без участі власне мера Львова чи його перших заступників. Ми глибоко поважаємо право запрошених експертів, журналістів обговорювати заявлену тему програми, однак предметну та конструктивну дискусію вбачаємо лише за присутності прямо причетних до процесу відповідальних осіб", - зазначено у заяві.

Однак журналісти телеканалу НТА наголосили, що керівництво клубу напередодні знайшло час з'явитися в ефірі львівського комунального телеканалу, де також не було представників виконавчої влади міста.

Прямий ефір "Народного толк-шоу" дивіться тут:

Нагадаємо, 23 січня на черговій сесії ЛМР депутати голосували за затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5. Рішення підтримали тільки 18 депутатів. 13 утримались, не голосували ще 25. Після цього керівництво “Карпат” виступило із заявою, в якій у провалі голосування звинуватило депутата Григорія Козловського.

Після цього Козловський заявив: рішення про надання землі в оренду насправді було аферою, яка завершилася б великими проблемами для всіх футбольних команд міста. Окрім того, політик запропонував альтернативне рішення для порятунку “Карпат”.