Про це йдеться в його заяві.

Подаємо заяву повнотекстово:

«Одним із найбільш одіозних міністрів в Уряді Азарова є кат української нації Дмитро Табачник. Шкоду, яку він заподіяв українській нації, за своїми масштабами можна порівняти лише зі шкодою, яку завдали Україні Кучма, Ющенко, Янукович та Азаров. Тож у категорії «вороги української нації» Табачника варто поставити на п’яте місце.

Дмитро Табачник має сумнівну біографію, фактично офіційний її варіант висмоктано із пальця і загорнуто у блискучу обгортку. Цей можновладець не пройшов жодної громадської чи політичної люстрації, хоч працював Главою Адміністрації у Президента України Кучми, після чого переховувався в Ізраїлі, коли той звільнив його з посади за зловживання та самовільне присвоєння військових звань (хоч жодного дня в українській армії Табачник не служив). А тепер Дмитро Володимирович співпрацює з режимом Януковича.

Викликає абсолютний подив, чому ця особа, яка вороже налаштована до України та української державності, обіймає державну посаду міністра освіти і науки, молоді та спорту. Найбільшими «досягненнями» Табачника у цій сфері є те, що сьогодні Україна пасе задніх у Болонському процесі, а жоден український вищий навчальний заклад не потрапив до світового рейтингу освітніх закладів. Ще рік-два – і в жодній розвиненій країні світу не визнаватимуться українські дипломи про вищу освіту. Табачник – це надшкідник для української науки, освіти і спорту. Саме через нього кілька поколінь української молоді вже позбавлено майбутнього.

Чомусь пан Табачник привласнив собі право видавати дипломи про присудження наукових ступенів. Це новий прояв абсурдності системи, оскільки наукові ступені за результатами захисту дисертацій присуджує спеціалізована вчена рада університету. До того ж Табачник такий самий доктор історичних наук, як Янукович – професор, бо його докторську дисертацію ніхто не може знайти, і власне історія з її захистом є дуже слизькою. І ця людина, незрозуміло на яких підставах, очолила Державну атестаційну комісію, невідомо ким і як створену, щодо присвоєння наукових ступенів. Як взагалі може міністр освіти і науки очолювати цю сумнівну комісію, про яку, до речі, немає публічної інформації, діяльність членів якої є вкрай втаємниченою? Фактично Табачник у цій ДАК вершить «бєспрєдєл», знищуючи корпус науковців та викладачів ВНЗ в Україні. Як відомо, царина здобуття наукових ступенів у нашій країні є найбільш реакційною і корумпованою. Але дивує те, що українські ректори настільки злякалися цієї особи, що масово впали на коліна перед ним і готові цілувати йому руки, а подеколи навіть чоботи.

Зрозуміло, що термін правління Табачника добігає кінця, і йому доведеться тікати чи то знову в Ізраїль, як при Кучмі, чи в Москву до патріарха Кирила Гундяєва. Адже Табачник є класичним представником промосковської п’ятої колони. Наявність такої фігури на високій державній посаді свідчить про загнивання та агонію правлячого режиму Януковича і його сина.

Українська Національна Консервативна партія вважає, що настав час якомога швидше усунути від влади Табачника й подібних йому суб’єктів. Потрібно розпочати проти них національне полювання, щоб під Табачником і компанією горіла земля, щоб вони не могли ніде сховатися. ЗМІ повинні висвітлювати корупційну діяльність Д. Табачника та його брата Михайла, їх найближчого оточення. Чи беруть вони хабарі за наукові ступені та наукові звання, за акредитацію і ліцензування університетів, чи розкрадають гроші з державного бюджету? А це, як відомо, мільярди гривень. Узагалі, чому керівники університетів терплять Табачника, чому не вибороли автономію? Чому якась неконституційна корумпована Державна атестаційна комісія має право перевіряти правильність рішень спеціалізованих вчених рад університетів, куди входять поважні доктори наук? Як довго ректори будуть рабами в концтаборі Табачника? Настав час вийти з цього концтабору, якщо ректори мають гідність. Мовчання і потурання злочинам не знімають ні соціальної, ні моральної, ні кримінальної відповідальності. Зрозуміло, що Табачник буде покараний, а щодо його службової діяльності буде здійснене детальне розслідування, і тоді багатьом ректорам університетів теж доведеться відповідати за свою співпрацю з цією особою.

УНКП закликає всіх ректорів українських ВНЗ, незалежні громадські організації, ЗМІ розпочати всебічну люстрацію Табачника, його брата Михайла і всіх пов’язаних із ним структур.

Звільнімо українців та Україну від Табачника та його поплічників!».