Про це йдеться в його заяві.

Подаємо заяву повнотекство:

«Все більше львівських опозиційних політиків говорять про те, що у Львові і Львівській області та в цілому у Західній Україні правлячий режим Януковича здійснюватиме фальсифікації на виборах 28 жовтня. Таке твердження повністю співпадає із думкою електорату.

Як відомо, всі соціологічні дослідження показують: до 80% виборців вважає, що вибори будуть фальсифіковані. Відтак, перед нами постає головне завдання: як цьому запобігти? Зокрема, з цією метою було створено спеціальну депутатську комісію обласної ради, Степан Кубів та Ірина Сех підняли питання про скликання позачергової сесії облради, присвяченої цій темі.

Зрозуміло, що поодинці буде дуже важко це зробити. На мою думку, опозиційні сили повинні скоординувати свої дії. Українська Національна Консервативна партія і я, як її голова, пропонуємо основним опозиційним силам – «Свободі», «Батьківщині», «УДАРу», а також кандидатам-самовисуванцям, які представляють національно-патріотичні сили і позиціонують себе як послідовні супротивники правлячого режиму бандократії , об’єднати свої зусилля.

Отже, можна припустити, що найбільш поширеним видом фальсифікацій буде вкидання бюлетенів. Звідки ці бюлетені можуть взятися? Або їх буде додатково надруковано, тобто це будуть по суті фальшиві бюлетені. Або вони розраховуватимуть, що буде низька явка виборців, і відбуватиметься вкидання бюлетенів тих, хто не прийшов. Як цьому запобігти? Треба контролювати друк бюлетенів, скільки їх буде завезено на округ. По-друге, треба виявити всіх «смотрящих» на округах, щоб знати, що це за люди, звідки вони взялися, кого представляють. Зрозуміло, що у Львівській області та у Львові потрібно нейтралізувати усіх цих «смотрящих». По-третє, слід попередити всіх членів окружних та дільничних виборчих комісій про те, що вони несуть кримінальну відповідальність за протиправні дії, і в них не повинно бути жодних ілюзій, що правлячий режим зможе їх прикрити. Якщо відбудеться фальсифікація, то очевидно, що вони постраждають першими. Зрозуміло, що у випадку фальсифікацій соціально-політична ситуація може набути неконтрольованого характеру, і першими, хто стане жертвами цього соціально-політичного вибуху, коли народ вже не захоче терпіти цієї несправедливості, будуть ці члени ОВК та ДВК, які здійснять фальсифікації на користь правлячого режиму. Щоб запобігти фальсифікаціям також потрібно оточити всі дільничні комісії живим щитом людей. Треба звернутися до офіцерського і рядового складу Управління внутрішніх справ, що вони не повинні виконувати злочинні накази представників мафії, які захопили владу в Україні. Їм треба подумати про себе, про свої сім’ї, дітей і батьків.

Потрібно уже зараз ставити питання про те, що оскільки Партія регіонів та її сателіти на Львівщині мають підтримку з боку населення менше 4%, то її представники не можуть тут очолювати владні структури. Отже, необхідно розпочати формування паралельних органів влади, базуючись на 5 статті Конституції України, і якщо відбудеться спроба фальсифікацій, ці органи повинні після виборів перебрати владу на себе, щоб захистити вибір народу. Необхідно, щоб кожна ДВК проголосила результати свого протоколу до того, як повезе їх до ОВК, і щоб це було зроблено гласно і публічно у присутності людей, які стоятимуть на мітингу під ДВК. Те ж саме має зробити окружна комісія, яка має назвати переможця в окрузі. Якщо вони цього не зроблять, це слід розцінювати, як фактичну спробу фальсифікації і пересмикування реальних результатів на користь правлячому режиму. Це перелік перших необхідних дій, які необхідно здійснювати і готуватись до 28 жовтня, яке поза сумнівом стане переломним днем у всьому сучасному розвитку України після відновлення незалежності 24 серпня 1991 року».