Журналіст Вголосу запитала Олега Соскіна про те, як він має намір конкурувати з іншими кандидатами, які уже задекларували бажання іти на 117-му округу Львова. Це зокрема Тарас Стецьків, Ігор Васюник, Світлана Юринець та Валерій Бебик.

Щодо Тараса Стецьків Олег Соскін повідомив, що знає його уже майже 20 років ще з тих часів, «коли він тільки перестав бути викладачем наукового атеїзму». За словами лідера УНКП, вони разом були радниками Леоніда Кучми 1992-1993-му роках.

«Ми з ним говорили про співпрацю, пропонували різні варіанти, в тому числі, якщо він вважає, що він ідеологічна людина, щоб він з нами працював. Але він обрав саме такий шлях, який обрав. Це його вільний вибір. Кожна людина робить те, що вона вважає за потрібне. Але якщо так зовні підходити, відсторонитися, то в принципі майже уже 20 років він у Верховній Раді. Може треба змінити рід діяльності трошки? Це б йому тільки на користь пішло, тому що ж вже ходиш, як по тому колу, вже виснажився там, стомився у цих буфетах Верховної Ради. А так би нових вражень набрав», – зазначив Олег Соскін.

Він додав, що Тарас Стецьків до ВРУ однозначно не пройде.

«Зрозуміло, що він не буде обраний. І я з задоволенням, якщо я переможу, я його візьму до себе консультантом. Буде в мене консультантом, якщо він так звик до тих приміщень», – додав лідер УНКП.

Він також прокоментував висунення Ігоря Васюника на 117-му окрузі.

«Брат Івана Васюника Ігор Васюник – йому подобається бути таким імпозантним, таким привабливим на тих глянцевих журналах. Ну нехай людина буде. Хай бере участь, це дуже добре. Як казав, якщо я не помиляюся, Конфуцій: нехай розквітають сто квітів. Він теж непогана квітка, я ж думаю, не рип’ях. Тому нехай він теж розквітає на Франківському округу», – зазначив Олег Соскін.

За його словами, він свого часу допомагав розкручувати Світлану Юринець, яка також висуватиметься на Франківському окрузі.
«Юринець ми власне кажучи тут розкручували з паном Подгорновим. Гінка – це наше дитя, Юринець, в принципі, теж. Ну тепер це дитя забрали у нас, воно сподобалося іншим. Я не знаю, хто його пригрів –Димінський чи хто. Ну що ж, молода дівчина. Тоді вона була вагітна, дитину, слава Богу народила, стала депутатом обласної ради. Може ще одну народить», – розповів директор Інституту трансформації суспільства.

Крім того, Валерій Бебик, за словами Олега Соскіна, є його давнім другом.

«А Бебик – це член моєї редколегії журналу «Економічний часопис», політолог, теж мій друг давній. Чого він тут пішов? Я йому кажу – пішов би десь по Центральній Україні, там де треба глитаїв різати, там би підтримали, де Коліївщина на Черкащині буде підніматися. Ми з Західної України, ти звідти, більше користі би було. А він може хоче тут потренуватися поряд зі мною. Нехай», – додав Олег Соскін.

Натомість в тому випадку, якщо він пройде до Парламенту, то планує приєднатися до фракції «Свобода».

Нагадаємо, Соскін Олег зареєстрований кандидатом до ВРУ по 117-му окрузі Львова від УНКП.