Олег Соскін зазначив, що по-перше домагатиметься проведення реформи місцевого самоврядування, щоб передати владу і гроші на місця. В тому числі це передбачає і ліквідацію райадміністрацій.

«Друге – це ліквідація існуючої податкової системи. Негайна ліквідація податкової міліції, негайна ліквідація податкових адміністрацій і формування моделі управління податкових інспекторів в Мінфіні, як було це до 1996-го року, коли Азаров створив цю потвору, яка сьогодні знищує підприємницьке середовище в Україні», – розповів лідер УНКП.

Крім того, він буде пропонувати ввести заборону на будь-яку рекламу горілчаних і тютюнових виробів, а також скорочення рекламного часу в засобах масової інформації особливо з використанням дітей і нейролінгвістичних технологій.

Також, за словами Олега Соскіна, треба «зупинити геноцид проти української нації в сфері охорони здоров’я» шляхом формування народної медицини.

«Однозначно – це євроатлантичний вибір і відміна цього рішення про позаблоковий статус, негайне розірвання Харківських угод, негайна подача в Стокгольмський суд щодо газового контракту з Росією», – наголосив лідер УНКП.

Він також підкреслив, що в будь-якому випадку потрібно скасовувати «абсолютно антидержавний, антинаціональний закон про мову».

Нагадаємо, Соскін Олег зареєстрований кандидатом до ВРУ по 117-му окрузі Львова від УНКП.