Таку думку висловив лідер УНКП, політолог Олег Соскін, інформує його прес-служба.

Зокрема, він вважає, що Верховна Рада, Партія регіонів та комуністи, проголосувавши руками 12 Законів,  пішли шляхом встановлення диктатури та повалення конституційного ладу.

На думку Олега Соскіна, президент повинен негайно ветувати прийняті вчора документи.

Також, на думку політолога, необхідно створити круглий стіл для передачі влади народу, формування нового уряду. Верховна Рада має бути розпущена. Якщо ж президент не виконає ці вимоги, він повинен подати у відставку, інакше він підтримаю узурпаторів і бунтівників.

Крім того, Олег Соскін від імені своєї партії закликав усі патріотичні сили України дати політичну оцінку подіям, які відбуваються зараз.

«Необхідно, щоб ті депутати, які не зрадили інтереси українського народу і Конституцію, зібралися у Верховній Раді, обрали свої органи і сформували тимчасовий уряд. Також потрібне звернеться до всіх обласних рад , щоб вони сформували свою позиції відносно антиконституційного заколоту, який стався вчора і щодо узурпації влади за допомогою таких персон, як Колесніченко і Олійник», – вважає політик.

Він додав, що українці не повинні звертати увагу на прийняті вчора псевдозакони, а навпаки – почати народний опір, на який мають право згідно з Ст. 5 Конституції України.

Нагадаємо, що ВРУ вчора прийняла бюджет та «наштампувала» ще 11 законів, які суттєво обмежили права громадян України.

           «Ручні» закони приймалися з порушенням регламенту ВРУ – юрист

За інформацією ЗМІ, Янукович підписав 5 з цих законів. Натомість на сайті президента вони поки не оприлюднені як підписані.