Пікетувальники вимагають у прокуратури чесного розгляду справ, порушених проти активістів Майдану та АвтоМайдану, передає кореспондент Вголосу.

Учасники акції вигукували гасла: «До народу!», «Прокурор, виходь!», «Впустіть студентів», «Пшонку - геть», «Разом і до кінця», «Львів, вставай, приєднуйся до нас», «Банду геть!», «Зека геть!», «Один за всіх і всі за одного».

Студенти вимагали, щоб прокурор області Олег Василенко вийшов до них і пообіцяв, що прокуратура не виконуватиме злочинних замовлень влади. Однак прокурор відмовився вийти до активістів і запросив ініціативну групу до себе.

Після зустрічі з Олегом Василенком представник Народної самооборони, яка зараз перебуває у приміщеннях Львівської ОДА, розповів, що активісти вимагали у прокурора закриття кримінальної справи порушеної за фактом захоплення приміщень ЛОДА, відкликання протесту на рішення обласної ради про створення виконкому та визнання Народної Ради, а також повного та об’єктивного розслідування справи про смерть Юрія Вербицького.

«Сам факт, що прокурор області погодився з нами зустрітися яскраво свідчить про те, що він, як мінімум, невпевнено  почувається у своєму чиновницькому кріслі. Він боїться», – сказав активіст.

Він додав, що прокурор вислухав учасників ініціативної групи і пообіцяв відповісти на їхні вимоги письмово через прес-службу.

Водночас голова правління Студентського братства Львівщини Борис Пошивак зазначив, що під час зустрічі прокурор був досить зверхнім, конкретно не відповів на жодне запитання чи вимогу активістів, однак сказав, що є з народом.

Як писав Вголос, вчора студенти львівських ВНЗ пікетували Головне управління МВС у Львівській області з вимогою визнати Народну Раду та перейти на бік народу.