У столиці Італії Римі близько сотні українських пасажирів більше 10 годин змушені знаходиться в аеропорту, їх рейс в Україну відкладався. При цьому серед постраждалих є маленькі діти.

Про це повідомляє пасажирка Тетяна Захарова на своїй сторінці у Facebook.

Вона повідомила, що трохи більше 130 пасажирів, переважно українці, не могли вилетіти з римського аеропорту Фьюмічіно вже з 9 ранку п’ятниці, 8 жовтня. Протягом доби вони залишалися в залі очікування.

“За місцевим часом близько 11 години вечора, нам повідомили, що черговий рейс скасували. Що робити — ніхто не знає. Дзвонили в посольство, нам сказали, що зараз кожен сам собі консул, ніхто не хоче допомогти. Хочуть вигнати з гейта, щоб ми тут не були кісткою в горлі “, – написала вона.

Одній з пасажирок стало погано, але співробітники аеропорту зголосилися допомогти їй тільки після приїзду на місце місцевої поліції. В результаті, після майже 24-годинного очікування Тетяна змушена разом ще з кількома пасажирами повертатися в Україну через Варшаву.

“При цьому тільки о 4 годині ранку частина людей отримали квитки Рим-Харків, вони проходять посадку”, — написала Захарова.

Яка доля чекає решту пасажирів – невідомо.

Нагадаємо, в аеропорту Амстердама пасажир з ножем захопив літак із заручниками.

Опубліковано Танею Захаровою Пʼятниця, 8 листопада 2019 р.

Опубліковано Танею Захаровою Пʼятниця, 8 листопада 2019 р.