Фракція СПУ зареєструвала проект постанови, яким рекомендується уряду звільнити з займаних посад міністра палива та енергетики Івана Плачкова та керівника НАК "Нафтогаз" Олексія Івченка.

Про це повідомив лідер фракції Олександр Мороз у вівторок.

"Є проект постанови від нашої фракції, який дає можливість уряду глобально розглянути це питання (ситуацію з газопостачанням російського газу)", - сказав він.

"Щодо претензій до конкретних посадовців, то у варіантах розповсюдженої постанови йдеться про те, що ці люди мають бути покарані. В постанові названі конкретні прізвища, але тут ініціативу потрібно відвести Кабінету міністрів", - зазначив Мороз.

Водночас лідер фракції СДПУ(о) Леонід Кравчук сказав, що у Верховній Раді готується проект постанови про відставку уряду Юрія Єханурова.

"Такий проект готується", - сказав Кравчук у коментарі "Українській правді".

За його словами, у разі внесення такої постанови, есдеки поставлять під нею свій підпис і голосуватимуть за її ухвалення.

Кравчук додав, що такий проект постанови "вже підготовлений" і найближчим часом для його внесення під документом будуть збиратися підписи керівників фракцій.

Українська правда