Про це він заявив на своїй персональній сторінці у мережі Фейсбук

Ілля Токаренко переконаний, що секс-індустрія в Україні процвітає попри її незаконний характер, тому пропонує легалізувати те, що вже існує. 

«Всі чудово розуміють що секс-індустрія наразі перебуває поза законом. Шалені прибутки осідають в гаманцях кришувальників, посередників і лиш мала частина цього заробітку в кращому випадку надходить до безпосередніх учасників цього бізнесу. В більшості випадків особи, які надають послуги сексуального характеру, піддаються фізичному насиллю, катуванням та знущанням, наражаються на небезпеку захворювання венеричними хворобами і тим самим наражають на небезпеку користувачів цих послуг. В цьому випадку є тільки одне вирішення, це вирішення на законодавчому рівні. Легалізуючи сексуальну індустрію, відкривається ще один канал надходжень до місцевих бюджетів. Ми забезпечуємо безпеку людям які по тій чи іншій причині погоджуються піти на такий вид діяльності. Забезпечення обов'язковим медичним оглядом представниць даної діяльності дає впевненість користувачам даних послуг в фізичному здоров'ї. Соціальний захист цих людей дає можливість їм користуватися, як і всім людям, соціальними та медичними благами». 

У зв'язку з цим головний соціаліст Волині пропонує на законодавчому рівні дозволити облаштування будинків з надання сексуальних послуг, внести поправки до трудового та цивільного кодексу, дозволити на місцевих рівнях, шляхом громадських обговорень сприяти облаштуванню таких будинків.

 

«Вголос»