Сьогодні Львівський обласний комітет СПУ провів пікетування Львівської ОДА в рамках всеукраїнської акції проти підвищення цін.
В акції взяли участь понад 50 членів СПУ та КПУ. Вони виступили під гаслами: „Не дамо сфальсифікувати вибори”, „Ми за Мороза, бо Мороз за нас”, „Всенародне ні підвищенню цін на продовольчі товари”.
В протестній акції також взяв участь голова Всеукраїнської спілки власників земельних та майнових паїв, член комісії ВРУ з підготовки до виборів, народний депутат України Михайло Мельничук. У своєму виступі він засудив підвищення цін на продовольчі товари і звинуватив у цьому Кабінет міністрів на чолі із прем’єром Віктором Януковичем.
Від імені СПУ він заявив про солідарність з журналістами „5-го каналу”, які вчора розпочали голодування на знак протесту проти блокування рахунків каналу. „Не дамо закрити єдиний канал, який несе правду до українського народу”
Учасники пікету поклали на землю символічну Їжу (хліб, риба та салати), над якою повісили плакат „Їжа для нардепа Сівковича”.
Учасники мітингу вимагали негайно зменшити ціни на продукти харчування і товари першої необхідності і відставки „Уряду Януковича”.