Рівненські соціалісти мають намір провести пікетування чергової сесії Рівнеради, яка призначена на 28 липня цього року. Вони протестуватимуть проти підвищення тарифів на водопостачання.

Як повідомив перший секретар Рівненського обкому СПУ Леонтій Самчук, соціалісти вдадуться до пікетування щоб привернути увагу депутатів міськради і не допустити прийняття абсолютно недоцільного та антинародного по своїй суті рішення про підвищення тарифів за водопостачання та водовідведення. У повідомленні прес-служби обкому СПУ йдеться: “нещодавно призначений начальник комунального підприємства “Рівнеоблводоканал” Володимир Хомко, за підтримки деяких політичних сил намагається підвищити тарифи на водопостачання для населення на 25 % і на послуги водовідведення на 30%. Від водоканалу намагаються не відставати і КТП “Комуненергія“, Обленерго, та “Рівнегаз”, які теж планують найближчим часом збільшити тарифи на свої послуги”.

Минулого тижня під час засідання Рівненського міськвиконкому керівництво “Облводоканалу” отримало згоду на підвищення тарифів на свої послуги. Якщо нові тарифи затвердить сесія Рівнеради, вони почнуть діяти з 1 вересня цього року. Для населення тариф на воду підвищать з 72 до 90 копійок, каналізацію – з 46 до 60 коп. Для інших споживачів тариф на воду становитиме 3,18 грн., водовідведення – 1,77 грн.