Секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов представив народному депутату України, керівнику Львівського обласного штабу Віктора Ющенка Петрові Олійнику кандидатури у владні структури Львівської області. Про це Євген Таліпов повідомив кореспондентові Західної інформаційної корпорації.
За словами Євгена Таліпова, під час зустрічі з Петром Олійником, що відбулася 19 січня у Львові, секретар ЛОК СПУ запропонував на посаду голови Пустомитівської РДА кандидатуру члена політради СПУ, члена бюро Львівського обкому СПУ, підприємця Дмитра Шкляренка, на посаду голови Миколаївської РДА – кандидатуру позапартійного підприємця Петра Петришина, на посаду заступника голови Жовківської РДА – кандидатуру позапартійного Ігоря Болкуна.
«З Петром Михайловичем ми також обговорювали входження в структури влади міста Борислава кандидатуру секретаря Бориславського міськкому СПУ Богдана Романіва. Конкретно по кандидатурах від СПУ у райони області та Львівську облдержадміністрацію говоритимемо одразу після інавгурації Віктора Ющенка», – заявив Євген Таліпов.