Василя Волгу призначено заступником начальника Центрального виборчого штабу Соціалістичної партії України на виборах до Верховної Ради і місцевих представницьких органів у березні 2006 року. Розпорядження про це підписане керівником виборчої кампанії, головою СПУ Олександром Морозом, повідомила прес-служба Соцпартії.

Відповідно до розпорядження, на Волгу покладається "відповідальність за організацію співпраці ЦВШ та штабів на місцях з політичними партіями, громадськими організаціями та іншими структурами суспільства (селянами, підприємцями, працівниками освіти, культури і т.д.) з метою створення в суспільстві атмосфери, сприятливої для проведення демократичних, чесних виборів".

Нагадаємо, раніше Волга очолював Всеукраїнську громадську організацію "Громадський контроль".

Відповідно до Угоди про об’єднання Соціалістичної партії України та політичної партії "Громадський контроль" і стратегічне партнерство СПУ та ВГО "Громадський контроль", підписаної Морозом та Волгою 3 травня 2005 року, позачерговий з’їзд партії "Громадський контроль" 5 червня ухвалив рішення про її саморозпуск (ліквідацію).

proUA