Львівський обласний комітет СПУ заявив про те, що не збирається переходити в опозицію до обласної влади. Про це заявив перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов.

„У деякій пресі навмисно перекручується позиція Соціалістичної партії України і Львівського обласного комітету СПУ стосовно відношення до владних структур. Особливо це робить газета „Поступ”, газета, яка підпорядкована безпосередньо Андрію Садовому. Навіть після пленуму, що пройшов 18 червня у Львові ми говоримо про те, що деякі політичні сили в 2004 році на вході в передвиборчі компанії все робили для того, щоб в другий тур не вийшов Олександр Мороз. Але зараз написано, що Львівські соціалісти — супротивники влади перетворюються в опозицію. Я підкреслюю, офіційна позиція ЛОК СПУ, до Петра Олійника, його заступників та обласної держадміністрації соціалісти Львівщини не збираються переходити в опозицію”, — заявив Євген Таліпов.

Євген Таліпов зазначив, що завдання ЛОК СПУ наразі полягає в тому, щоб допомогти владі, а голові Львівської ОДА Петру Олійнику, на його думку, потрібно дати утвердитись.

„Пройшло не більше 100 днів, а вже критика як справа, так і зліва. Ми будемо з ним разом працювати над тим, щоб економічний і соціально-політичний стан на Львівщині був найкращим. З приводу дій газети „Поступ” ми ще раз кажемо, що це газета Андрія Садового, він рекламує „Самопоміч” і самого себе. Я вважаю, що це йому принесе лише шкоду на найближчих виборах міського голови. Такими діями він не завоює крісло міського голови. Адже розгорнулась боротьба саме за цю посаду. Вже претендують на неї Стецьків, Гудима, Буняк та Садовий. Ми вважаємо, що передчасно ставити це питання. Головне питання — це допомогти міській владі в боротьбі з корупцією, хабарництвом, для покращення стану доріг, оздоровлення дітей і розбудова дитячих майданчиків”, — висловив позицію ЛОК СПУ Євген Таліпов.

Прес-Тайм