16 вересня у Львові Львівський обласний комітет СПУ годиною мовчання та ланцюгом пам’яті вшанує пам’ять журналіста Георгія Гонгадзе. Про це „”Контекст-медіа” повідомив перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов.
ЛОК СПУ також оприлюднив заяву з приводу увічнення пам’яті Георгія Гонгадзе, в якій просить і пропонує: 1. Кабміну України розглянути питання про встановлення щорічної премії ім. Георгія Гонгадзе, якою нагороджувати журналісті за вагомий внесок у боротьбі за свободу слова, демократію та об’єктивність відображення подій в Україні. 2. Депутатам ВРУ вийти з пропозицією про внесення змін в закон про ЗМІ щодо захист честі, гідності та життя журналіста, передбачивши кримінальну відповідальні за перешкоджання журналістові виконання його професійних обов’язків.3. Міносвіти України встановити на факультеті журналістики ЛНУ ім. Івана Франка стипендії ім. Георгія Гонгадзе, що засвідчить життєвість ідеалів великого Каменяра у цьому ВНЗ. 4. Голові Львівської ОДА розглянути питання про встановлення меморіальної дошки загиблим українським журналістам 1992-2004 роках. 5. Депутатам Львівської міської ради прийняти рішення про перейменування однієї із вулиць Львова ім. Георгія Гонгадзе, а також встановлення меморіальної дошки на будинку, де він мешкав. 6. Вченій раді ЛНУ ім.. Івана Франка розглянути питання про присвоєння ім’я Гонгадзе одній із аудиторій на факультеті журналістики.
„Соціалісти Львівщини протягом всіх цих років зверталися до керівників області з пропозиціями про увічнення пам’яті земляка Георгія Гонгадзе, який починав свою журналістку діяльність у Львова. Представники влади постійно надають відписки на всі наші звернення з цього питання.
Ми вимагаємо вшанувати пам’ять усіх загиблих українських журналістів за правду та свободу слова”. ― зазначено у заяві.
16 вересня минає четверта річниця з дня трагічної загибелі журналіста Георгія Гонгадзе (1961-2000), який певний час жив, навчався та працював у Львові.