"Соціалісти повинні збудувати політичну піраміду, у якій основою буде шлях до місцевих органів самоврядування", – зазначив  народний депутат України від СПУ Віталій Шибко, коментуючи принципи участі соціалістів у виборах до місцевих рад.

"Нам сьогодні потрібно поширювати свої можливості не тільки у Верховній Раді України, але й в місцевих органах самоврядування. Тому потрібно все зробити, аби до усіх ланок місцевого самоврядування, починаючи від сільських рад і закінчуючи обласними, пройшло побільше наших представників. Ми говоримо своїм однопартійцям, щоб кожен з них був у списках чи в районну, чи в міську ради. Якщо так буде, то обов’язково поширюватиметься позитивна інформація про соціалістів України. Ми вже почали вибудовувати свою виборчу кампанію і готові втілювати усі свої можливості в життя", – сказав Шибко.

Нардеп акцентував увагу на тому, що СПУ в особистому, державному і партійному планах має значно підвищити свій вплив на місцях. Тоді вони матимуть більшу можливість "проштовхувати свої соціальні закони, які так необхідні державі".

ЗІК