Голова ЛКО СПУ Євген Таліпов закликав голову ОДА Петра Олійника прискорити процес призначення голів райдежрадмінстрацій. Про це Євген Таліпов повідомив „Контекст-медіа”.
„Львівську область названо в числі трьох самих корупційних в Україні. Медведчуки, Козаки, Хом’яки та їх люди все ще залишаються на Львівщині. Ось чому важливо, щоб всі призначення якомога швидше були проведені і необхідно братися за роботу”, ― сказав Євген Таліпов.
Євген Таліпов також вважає, що прискорити процес кадрових призначень необхідно також з обгялу та тиск. Який здійснюють певні політичні сили на голову Львівської ОДА.
„Певні політичні сили тиснуть на голову Львівської ОДА Петра Олійника з приводу призначень на посади голів райдержадміністрацій і їх заступників. Останнє негативно впливає на політичну атмосферу в області. Якщо і надалі буде продовжуватись такий політичний тиск на керівництво облдержадміністрації певних політичних сил, то доведеться, мабуть, нам. Соціалістам, приймати міри і виводити людей під стіни облдержадміністрації в підтримку дій нової влади”, ― сказав Євген Таліпов.
Як повідомляло агентство, Петро Олійник раніше заявляв, що в.о. голів РДА буде призначено 6 лютого. Проте консультації щодо цих призначень між керівництвом облдержадміністрації та політичними силами тривають по сьогодні.