Перший секретар Львівського обласного обкому СПУ Євген Таліпов закликав представників національних меншин і ветеранських організацій Львівщини зробити вибір на користь Віктора Ющенка і проголосувати за нього під час переголосування другого туру президентських виборів 26 грудня.
Євген Таліпов просить у першу чергу представників російської громади не вірити заявам лідерів деяких політичних рухів та партій про те, що з приходом Віктора Ющенка до влади на Львівщині будуть закривати російські школи та переслідувати російську мову. „Це все неправда, це робиться лише з метою нагнітання політичної ситуації у регіоні”, ― зазначив Євген Таліпов.
Євген Таліпов також вважає, що обласні громадські організації Ветеранів Великої Вітчизняної війни нарешті повинні стати позаполітичними і вийти з під впливів комуністів та прихильників Януковича.
„Я звернувся до ветеранських організацій з закликом нарешті зробити самостійний вибір. Ветерани повинні зробити свій вибір по-совісті, а не за вказівкою тої чи іншої політичної сили”, ― зазначив Євген Таліпов.
Як вважають експерти, під час другого туру президентських виборів 2 листопада більша частина представників російської громади Львівщини, а також ветерани відділи свої голоси в підтримку Віктора Януковича.