Мороз і ранок – день чудесний. Лідер соціалістів перебуваючи вже 2-й тиждень на трускавецьких водах, вирішив транзитнутись до Львова, щоб з диспозиційних позицій опозиції, пильним оком оглянути період підготовки до майбутніх парламентських виборів.

Мороз п'є водичку і качається. На фаталістичних позиціях опозиції він стає таким собі, сенсейним аксакалом, в якого всі питаються прогнозів на майбутнє, аналізів теперішньої влади країни та фігуральних ретроспектив днів, ще нещодавно минулих.

Саме з цих позицій він може говорити про потребу в завершенні політичної реформи та європейський модель управління в Україні. Успішний фініш попереднього речення принесе країні мир, щастя і стабільність. Саме заради цього Соцпартія активно готується до майбутніх виборів, приймаючи у свої ряди тисячі і тисячі (на Львівщині) нових боєголовок. В час опозиційного детермінізму – социкі очистились від кон'юнктурного баласту, продули шлюзи і готові бути відповідальними політиками.

Мороз, безперечно, втішений тим фактом, що він зараз не у структурах влади, але у партію вливаються і вливаються люди, які знають життя та відмічені знаком якості й тому, він готовий разом з іншими успішним соціалістами розгрібати хаос, який деміургнула нинішня влада. Тим більше, що Валентина Семенюк-Самсоненко – один з найкращих економістів та менеджерів у країні і готова будь-кому порвату пащу в президентських прегонах. Її раунди з Тимошенко – будуть зебестіками у всіх рейтингових топах.

Критичний аналіз теперішньої ситуації в країні виявив авантюрність курсу Тимошенко (що зрозумів вже навіть Пинзеник). Кабміну світить неминучий факт відставки, а Юлька все чеше байки про чистий піар та відстоює позиції російських олігархів з-за допомогою небезпечної для суспільства брехні.

Критика брехливого розуму, хелпнула Морозу з аналізом фінансового аспекту стосунків між БЮТом і КПУ. Мороз прозоро натякнув, шо Юлька дуже добре розбирається у фінансах та романсах (на відміну від Симоненка). Сам ж Сан Санич сенсейно присягнув на вірність феноменології Духа своїм життям і заявив, що грошей ніколи, ні у кого не брав. Ні платиною, ні діамантами, ні золотом, ні іншими надлишками людського існування.

Він ще раз простібнувся над комуністами та захистив від їх брудних рук харківський Турбоатом. Опозиційна диспозиція знову дозволила йому познущатись і пошкодуватись на Литвином, якого так потребує країна. Партію Литвина, як й КПУ, БЮТ, ПР, НСНУ – він означив, як псевдопартії, які успішно працюють на бізнесові проектах різних олігархів. В такій ситуації буде дуже важко у створені нової політичної сили Яценюку, який має нормальну підтримку у ділових колах і гуртках з вишивання макраме.

Соціалістам ж не має чого вигадувати ровера і вони, як deus ex machina, зроблений руками Дедала, літатимуть над парламентською сценою.

Завіса. Тільки заповіти Евріпіда спроможні подолати фатум виборчого процесу.