Проблема захисту т. зв. "дітей війни" залишається актуальною в країні, де закон, який не виконується є реальністю сьогодення. Тільки на Львівщині "діти війни" – це потенційний 250-тисячний електорат, який за певних обставин може проголосувати за тих, хто сьогодні захистить їхні інтереси.

І такий захисник знайшовся. Після розгромного програшу на арені знову з’являються соціалісти.

Мітинг-протест на захист соціальних прав громадян, який відбувся сьогодні біля пам’ятника Шевченка зібрав близько сотні осіб, серед яких лунала як українська, так і російська мови. Це є свідченням того, що соціалісти розширюють власний електорат, зосереджуючи увагу на соціальних проблемах, які зачіпають багатьох. СПУ готується до прориву.

Офіційна частина мітингу пройшла спокійно і навіть досить мляво. Якийсь чолов’яга у передніх рядах роздавав таблички з вимогами та гаслами. СМСки тримали прапори. Мовчазний гурт людей слухав. Кожен очікував почути своє. Але старші брати-соціалісти лише озвучували стандартні заяви та пафосні промови. Від цього старі нудилися, поступово втрачаючи цікавість до заходу.

Опісля почали запрошувати до слова голів різних дрібних організацій, які говорили до присутніх зрозумілою їм мовою. І натовп утішився. Якась цьоця розповіла про роботу на городі та про те як вона писала листа до Тимошенко. Але страшно далекою виявилася прем’єрка від народу. А от соціалісти її почули.

Решта виступаючих також доповіли про свої пошуки правди і запевнили присутніх, що якщо шлях до кращого майбутнього веде наліво, то вони готові навіть до «лівостороннього» руху.

По закінченні мітингу старі спілкувалися з лівими та шукали примарну правду.

Усе інше на знимках.