Загалом опитування відбуватиметься на 96 виборчих дільницях. В залежності від фактичної явки виборців на цих дільницях буде опитано близько 6000 респондентів, у т.ч. близько 3000 респондентів у Львові та не менш як по 1500 – у Тернополі та Івано-Франківську. Респонденти вкидатимуть анкети з результатами свого голосування до спеціальних скриньок, що гарантуватиме анонімність їхніх відповідей, - повідомляє "Рейтинг".

Очікується, що можлива помилка репрезентативності дослідження при довірчій ймовірності 95% становитиме: Львів – для значень близьких до 50% похибка становитиме не більше 1,7%, для значень близьких до 30% - не більше 1,5%, для значень близьких до 10% - не більше 1%; Тернопіль, Івано-Франківськ – для значень близьких до 50% похибка становитиме не більше 2,3%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3%.

Під час проведення опитування у кожному з міст респонденти матимуть можливість позначити за кого вони голосували на виборах міського голови та міської ради (партії).

Крім того, респондентам буде запропоновано відповісти на тих же умовах анонімності на кілька додаткових питань, які дозволять провести спеціальний електоральний аналіз, зокрема щодо електоральних перетоків. Це дасть можливість більш детально проаналізувати результати місцевих виборів, допоможе у плануванні політичної стратегії, у т.ч. з огляду на наступні парламентські вибори. Таким чином компанія планує покрити витрати на проведення екзит-полу за рахунок прибутків від реалізації цих спеціальних електоральних пакетів.

Результати екзит-полу «ГАЛИЧИНА-2010» будуть оприлюднені 31 жовтня після 22 години в ефірі телемарафону «Свобода вибору», який презентують спільно "Савік Шустер Студія" та «5 канал».