Про це він сказав на сьогоднішній прес-конференції.

За його словами, таке шулерство асоціативно нагадує процес формування у ЦВК складу членів ОВК.

Обравши для аналізу соціологічну агенцію «Рейтинг», він зауважив, що вже сама назва опитування «Мажоритарні вибори у Львові: на фінішній прямій» свідчить про упередження щодо передвиборчого процесу. Адже до виборів ще сім тижнів і динаміка симпатій виборців змінюється. Окрім того «Рейтинг» не витримав науково-соціологічного процесу, не показано, хто замовляв, не описано, хто інтерв’юери.

Суттєвою помилкою соціологічних агенцій Олег Соскін називає також механічне перенесення рейтингу партій на мажоритарників від цих партій, які балотуються.

Щоб надати виборцям більше реальну картину уподобань виборців Олег Соскін запропонував свою систему опитування, зокрема у 117-му окрузі. Упродовж двох днів 18 і 19 вересня опитування було проведено у 87 дільницях, що є в окрузі (ще 7 дільниць – спеціальні) саме серед тих респондентів, які проживають в межах округу (всього 1291 особа).

Отож за результатами експрес-опитування «Електоральні настрої виборців у 117 окрузі Львова», що його провів інформаційно-аналітичний відділ УНКП, лідером серед кандидатів-мажоритарників є Оксана Юринець (партія Удар) – понад 13%, далі – Ігор Васюник (Батьківщина) – майже 12%, на третьому місці – Олег Соскін (УНКП) – 11,6 %, самовисуванець Тарас Стецьків – 5%.

Серед партій лідерство також утримує Удар – 17%, друга за популярністю «Батьківщина» - понад 16%, третя «Свобода» - трохи більше 14% і замикає четвірку УНКП – 7,28%.

Олег Соскін також зауважив, що за результатами опитування майже 80 відсотків виборців очікують фальсифікацій на виборах і понад 50 відсотків виборців готові протестувати проти сфальсифікованих виборів.

Нарешті, майже 40 відсотків електорату ще не визначилися, за кого голосувати.