Днями подружжя Трамп відвідало навчальний центр Джеймса Роулі в штаті Меріленд, передає Голос Америки.

Здавалося б, нічого незвичайного – зустріч пройшла спокійно, і Меланія одягла відповідне вбрання. Проте новий вихід першої леді став одним з найбільш обговорюваних – на цей раз, в центрі уваги опинився не стиль Меланії, а припущення про те, що поруч з президентом була взагалі не вона.

Приводом для нової теорії змови послужив репортаж CNN, опублікований в Twitter-акаунті @JoeVargas – він вирішив, що жінка на ролику зовсім не схожа на Меланію.

«Дозвольте мені заощадити трохи вашого часу. Це – не вона».

«Це не Меланія. Одна лише думка про те, що вони зайшли так далеко і спробували нас запевнити, що це вона, здається божевільною. Цікаво, що ще є брехнею».

Користувачі Twitter миттєво підхопили ідею – публікація з відео зібрала 80 тисяч лайків. Приводом для підозр також послужили слова президента «моя дружина Меланія знаходиться тут» – прихильники теорії змови вирішили, що таким чином Трамп хотів переконати всіх, що поруч з ним дійсно була дружина, а не її двійник. До того ж, багато хто відзначив, що на відеозаписі волосся пані Трамп виглядало дуже пошкодженими, і справжня Меланія не допустила б такого.

Деякі ЗМІ кажуть – здається, що відео з екрану телевізора, записане на телефон – не найякісніший доказ. Як би там не було, фотографії з цього дня переконують в тому, що поруч з президентом Дональдом Трампом дійсно знаходилася перша леді. Єдине, що впадає в очі – Меланія змінила звичні шпильки на балетки без каблука. Але навіть цей факт не викликає підозр, адже балетки на Меланії (або на її двійнику?) були від Christian Louboutin. А все інше здається нам цілком звичайним: чорні джинси, улюблені чорні окуляри пані Трамп і навіть пальто – дуже в стилі Меланії. Ймовірно, тому, що це вона і є, – твердять деякі ЗМІ.

Одначе, найбільш популярною версією у соцмережах є думка, що справжня Меланія Трамп з тих чи інших причин, які є таємницею, була змушена залишити на якийсь час свого чоловіка. У свою чергу, команді Трампа знадобилося цей факт приховати.

Змова чи ні – важко сказати. Кожен хай судить сам.