"Роботу за призначенням субсидій за спрощеною процедурою потрібно продовжувати. Більш того, я ставлю перед міністром соціальної політики Сергієм Тігіпко завдання перейти до системи ініціювання призначення субсидій за результатами огляду матеріального стану домогосподарств", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

На його думку, методом огляду матеріального стану потрібно виявити сім'ї, які мають отримувати субсидії на житлово-комунальні послуги, але з тих чи інших причин вони не подали заявку на отримання субсидії.

Після такого огляду відразу потрібно таку субсидію призначити. У зв'язку з цим, прем'єр також доручив Тігіпко протягом двох місяців перевірити і проаналізувати роботу органів соціального забезпечення по всій країні.

"Не подають заявку з тих чи інших причин в основному тому, що люди не поінформовані і бояться бюрократичної тяганини, тому доручаю протягом двох місяців перевірити і проаналізувати роботу буквально кожного органу соціального забезпечення", - підкреслив Азаров.

Раніше повідомлялося, що Україна очікує підвищення комунальних тарифів у середньому на 30-50%

Також у держбюджеті на 2011 рік передбачено додатково 4-5 млрд гривень на субсидії для людей, щоб вони могли ними скористатися для погашення оплати за комунальні послуги.