Керівництво Олеського замку, що у Львівській області, вчора, 13 жовтня, викликало поліцію до іноземних туристів, які приїхали відвідати одну із пам’яток «Золотої підкови» Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор одного із турагентств Львова Ігор Губіліт.

Керівник туристичного агентства зазначає, що вони на екскурсію в Олеський замок привезли групу туристів із ста людей. Проте, як з’ясувалось, працівники Львівської галереї мистецтв, кому належить Олеський замок, пам’ятку архітектури вирішили закрити, бо у них скорочений робочий день.

"Понад 100 людей ( серед яких і гості з багатьох країн світу) не змогли побачити експозицію Олеського замку, бо у них виявляється скорочений день. Втрати бюджету понад 5 000 грн. (вхід в замок 45 грн. з особи), іміджеві втрати ніхто і не рахує. Переговори з директором Галереї мистецтв Тарасом Возняком нічого не дали. У це важко повірити, але туристи прорвалися на територію замку, щоб хоча би побачити, внутрішнє подвір’я (про експозицію вже мова не йде). Керівництво замку викликало поліцію і вона склала протокол про незаконне проникнення на територію. Що цікаво на сайті пише, що каса працює в суботу до 17:30, а сьогодні так як скорочений день, вона ніби працює до 16:30, а групи (їх було 4, зокрема і наша) приїхали в районі 16:30, і їх відмовилися пускати навіть на територію. Ми працюємо з багатьма державними туристичними об’єктами України, всяке буває, але завжди і всюди можна вирішити питання, проте лише не із замками "Золотої Підкови" Львівщини. Декілька років назад була надія, що із зміною керівництва, щось зміниться, але поки що крига не скресла, совок із замків не вивітрився", - зазначив Ігор Губіліт.

https://www.facebook.com/hubilit/posts/10156063718047635