Перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов вважає, що союз соціалістів і президента сьогодні є міцний, як ніколи, а спроби його похитнули — лише, навпаки, додають сили і загартовують цей союз.

«Ми пливемо з президентом у одному човні, і цього ніхто не може змінити», — заявив він у коментарі «Прес-Тайму».

Євген Таліпов вважає, що такий стан справ сьогодні не до вподоби тим, хто на Львівщині плекає надію на поразку пропрезидентських сил на парламентських виборах, і перед усім представникам БЮТ.

«БЮТівці, які дискредитували себе близькими стосунками з місцевими олігархами, намагаються зробити усі, щоб внести розбрат у союз пропрезидентських сил у регіоні і за рахунок цього поправити свій рейтинг популярності, який, не секрет, значно впав останнім часом. Отож вони роблять все, щоб заплямувати і дискредитувати у першу чергу соціалістів і підірвати довіру до них. Бо розуміють, що авторитет «Нашої України» і Ющенка на Львівщині є непохитний», — заявив Євген Таліпов.

11 січня у Львові перебував перший секретар політради СПУ Йосиф Вінський. У ряді електронних ЗМІ з’явилася викривлена інформація щодо заяв Вінського, який нібито дозволив собі негативні висловлювання на адресу президента Ющенка.

Прес тайм