Кримські активісти партії "Союз" попросили Ющенка не розбазарювати народні гроші на популяризацію "сумнівних особистостей української історії". Про це говориться в заяві кримської організації партії, присвяченій указу президента про увіковічення "пам'яті видатних діячів Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки".

Указ Ющенка, який передбачає зведення деяких "політичних особистостей" у ранг національних героїв "з метою консолідації й об'єднання нації", може привести до зовсім протилежного результату, вважають у "Союзі ".

"На сході і півдні України такі історичні фігури, як Петлюра, Винниченко, Голубович викликають різко негативне відношення. Сумнівно, що імена вищезгаданих політичних діячів зможуть підштовхнути жителів Криму, Донецька або Харкова до "об'єднання і консолідації нації", - говориться в заяві.

Автори документа відзначають, що президентський указ передбачає проведення комплексу дорогих заходів: установку пам'ятників, перейменування вулиць, карбування монет, видання книг.

Кримська Республіканська організація партії "Союз" висловила своє обурення указом Ющенка і зажадала його скасувати .

Новий регіон-Крим