Голова спостережної ради корпорації "Еколан" Степан Сенчук подав до суду на заступника голови Львівської облради Ігоря Держка і підприємця Василя Глушка про захист честі і гідності. Про це повідомив відділ інформації корпорації.
У суді Сенчук намагається оскаржити інформацію, оприлюднену Держком і Глушком  17 травня.
Крім належних у таких випадках вибачень і спростувань, позивач вимагає також принципової судової оцінки дій керівництва облради, яке, самочинно привласнивши функції правоохоронних органів, своїми публічними "зверненнями до акціонерів" провокує протизаконний збір конфіденційної інформації про діяльність корпорації.
Сума морального і матеріального відшкодування Сенчук не розголошує.
"Суму відшкодування буде оголошено в суді", - йдеться у повідомленні.

Як ми вже повідомляли, 17 травня перший заступник голови Львівської облради Ігор Держко оприлюднив заяву-звернення від підприємців, у якій Сенчука звинувачують у зловживанні службовим становищем та незаконній приватизації низки підприємств, зокрема Львівського облрибкомбінату, Львівського хлібозаводу No1 та Львівського хлібокомбінату.
Степан Сенчук працював на посаді голови Львівської ОДА з січня 1999 р. до травня 2001 р. Зараз він - голова спостережної ради корпорації "Еколан".
Корпорація "Еколан" створена у січні 2002 р. До її складу входять ВАТ "Львівський хлібокомбінат", ВАТ "Львівський хлібозавод No1", Львівський облрибокомбінат, ТОВ "Явір-Пак" (виробництво поліетиленових пакетів та одноразового посуду), ТОВ "Віконт-ІІ" (гуртова торгівля), ТОВ "Явір-Млин" (виробництво борошна).

Прес-тайм