Волкер в інтерв'ю Hromadske, виконання вимог Мінська є проблематичним, оскільки "між сторонами немає жодної довіри", передає Корреспондент

"Ідея миротворчої місії - розбити цю циклічну дискусію "що спочатку - безпека або політичні кроки?". Завдяки міжнародній миротворчій місії ми зможемо забезпечити безпеку, надати час і простір, і Україна зможе почати виконувати інші умови мінських угод", - сказав Волкер.

На його думку, після введення миротворчої місії можна буде "забезпечити нормалізацію ситуації, доступ, щоб організувати місцеві вибори і зробити інші кроки, передбачені Мінськом".

Волкер також упевнений, що Росія повинна вивести свої сили з тимчасово окупованого Донбасу, щоб миротворча місія ООН змогла розпочати свою роботу.

"Все можливо, якщо цього захотіти. І якщо люди не роблять якихось речей, вони просто не хочуть їх робити. Ми сподіваємося на те, що активне залучення США в більш широкий процес, розмови з Росією безпосередньо, чіткий посил, що санкції продовжаться , а відносини між Росією і США не покращаться, поки ці питання не будуть вирішені, змінять ситуацію", - сказав Волкер.

Раніше повідомлялося, що Волкер у першій половині листопада зустрінеться з помічником російського президента Владиславом Сурковим, щоб обговорити ситуацію на Донбасі.