Про це повідомляє Главком

За інформацією Різаєвої, затримання відбулося неподалік від контрольно-пропускного пункту в'їзду / виїзду через лінію розмежування «Майорське» на дорозі між окупованим містом Горлівка та підконтрольним Україні містом Бахмут при спробі перетину лінії розмежування з забороненим «товаром».

«Рубан Володя (він же – Гарбузюк) «залетів» під можливість поповнити «обмінний фонд України» … Він був затриманий нещодавно в Майорську нашими спецслужбами … На совісті даного «не знаю як його назвати» сотні зданих в полон за «красивою і продуманою ФСБ» схемою наших хлопців … сотні покалічених доль і смертей, смерть мого батька і моєї дитини, якому від побиття в полоні так і не дали з'явитися на світ», – зазначила Різаєва.

Правоохоронці затримання не коментують, але сам факт затримання не заперечують. Сьогодні за місцем проживання дружини Рубана було проведено обшук. В «Офіцерському корпусі», в домі побували співробітники СБУ, шукали якісь рукописи і засоби зв'язку. Співрозмовник сумнівається в законності проведення обшуку і вважає, що все це може бути провокацією, спрямованою на дискредитацію Рубана.

Ввечері 8 березня у YouTube було поширено відео з назвою «Переговірника Володимира Рубана затримали недалеко від КПП «Майорське».