Про це сьогодні повідомила прес-служба Військової прокуратури Південного регіону.

«4 серпня Біляївський районний суд не знайшов можливості розглянути клопотання прокурора про продовження строку тримання обвинуваченого під вартою. Цьому, зокрема, сприяли і дії сторони захисту у вигляді зловживання процесуальними правами, симуляції погіршення стану здоров'я обвинуваченим тощо. При таких обставинах підстави для тримання обвинуваченого в скоєнні тяжкого корупційного злочину з кінця дня 30 серпня 2016 р. відсутні. Інший запобіжний захід суд йому також не обрав», – йдеться у повідомленні.

При цьому у Військовій прокуратурі Південного регіону наголосили, що, будучи стороною обвинувачення в кримінальному процесі, зараз вона не має процесуальних прав і можливостей змінити цю ситуацію, не дивлячись на те, що має достатньо передбачених законом доказів провини підсудного.

Як повідомлялося, в жовтні 2015 року військова прокуратура Південного регіону України закінчила досудове розслідування стосовно колишнього начальника Одеського міського управління Головного управління МВС України в Одеській області Олега Макухи, якого затримали під час отримання великого хабара. Його звинуватили в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Його затримали в кінці серпня 2015 року під час отримання частини хабара – 15 з 20 тис. Доларів. При цьому він вступив на посаду головного міліціонера Одеси тільки 1 липня 2015 року.