Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами.

Про це пише RMF 24.

Спікер Сейму Польщі Марек Кухцінський оголосив про відставку через скандал навколо його приватних перельотів на урядовому літаку.

"Хочу повідомити, що я маю намір піти у відставку з посади спікера Сейму завтра, яку мені доручили 12 листопада 2015 року. Я хотів би дати зрозуміти, що під час своєї діяльності я не порушував закон. Також кількість рейсів, що викликали суперечки, продиктована великою кількістю зустрічей з мешканцями - часто невеликими містами, які я мав під час роботи. Я прийняв модель роботи маршала, яка працює не тільки в Сеймі та Варшаві, але працює і в країні, і за її межами. Однак оскільки громадська думка негативно оцінює мою поведінку, я вирішив, що більше не зможу виконувати цю функцію", - Кухцінський пояснив своє рішення.

Додамо, що польські ЗМІ і опозиційна партія "Громадянська платформа" встановили, що з березня 2018 до липня 2019 року Кухцінський часто літав урядовим літаком між Варшавою, де він працює, і Жешувом, містом на південному сході Польщі, де він живе.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда заявив, що хоче, щоб парламентські вибори в країні відбулися 13 жовтня після короткого періоду передвиборчої кампанії.