Фінішна пряма виборчої кампанії на Львівщині вкотре засвідчила низьку політичну культуру тих сил, яким нічого не залишається, як «боротися» за голоси галичан шляхом підлої дискредитації Блоку Юлії Тимошенко та Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона».

Останній викид чорного «піару» у вигляді листівок, на яких Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко нібито звинувачує Прем’єр-міністра Юрія Єханурова у зростанні цін на хліб, м’ясо, бензин, газ, – є яскравим свідченням агонії діячів і політиканів, котрим львівський виборець уже не один раз вказав на їх місце у вищій лізі української політики.

Більше того, недолугі «піарщики» наших опонентів примудрилися зобразити на цих листівках вихідні дані, які насправді зазначаються на офіційних агітаційних матеріалах БЮТ.

Переконані, що черговий викид цього бруду на вулиці Львова спрямований на підрив авторитету лідерів електоральних симпатій Львова та області – Блоку Юлії Тимошенко та Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона».

Вкотре наголошуємо, що аутсайдерам перегонів в області не вдасться кинути тінь на партнерські стосунки наших політичних сил на Львівщині. Адже спільною метою Блоку Юлії Тимошенко та Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» є створення «помаранчевої» коаліції у Верховній Раді VІ скликання та формування справді українського уряду. Про що зрештою і йдеться в угоді про спільну опозиційну діяльність та створення коаліції між БЮТ та Блоком «Наша Україна – Народна Самооборона».

Блок Юлії Тимошенко наголошує, що не має жодного стосунку до виготовлення та розповсюдження цих ганебних листівок та закликає усіх учасників перегонів вести боротьбу за голоси виборців чесно, демонструючи людям плоди своєї праці, а не брудну дискредитацію опонентів.

Блок «Наша Україна – Народна самооборона» переконаний, що наші громадяни зроблять правильний вибір – віддадуть свої голоси за наші політичні сили, які підтримують українського Президента, і які обов’язково переможуть та сформують ефективну більшість в Українському Парламенті.

Керівник Львівського обласного виборчого штабу
Блоку Юлії Тимошенко Іван Денькович

Керівник Львівського обласного виборчого штабу
Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» Петро Олійник