Під кінець каденції львівський міський голова Андрій Садовий активізувався, намагаючись оперативно проштовхати десятки сумнівних питань.

Про це під час засідання колегії Львівської міської ради заявив депутат від ВО "Свобода" Маркіян Лопачак.

"До мене підходять бізнесмени, депутати, які тут не присутні. Просять, аби ми швидше приступили до роботи та розпочали першу сесію ЛМР після канікул вже 5 вересня, а не 19, як було заплановано", - зазначив Андрій Садовий під час колегії.

На уточнювальне запитання від голови фракції "Свободи" Маркіяна Лопачака, хто саме поіменно і за які конкретно питання просить Садового, мер відмовився відповідати. Так само Садовий відмовився публічно пояснювати, у чому терміновість земельних чи комунальних питань, "за які його просять різні люди".

"Бачимо, що нинішній мер з його командою вже чітко відчувають близькість свого політичного завершення. До чергових виборів до ЛМР трошки більше року, є реальними шанси на позачергові вибори, а отже - прагнення Садового швидкого зібрати раду є нічим іншим, як банальним бажанням швидко встигнути повирішувати, вочевидь, найбільш корупційні майнові питання. "Свобода" й надалі максимально протистоятиме таким намірам та першою стане на заваді будь-яким планам розграбувати місто під фініш каденції Садового", - зазначив Лопачак.