Двох співробітників Національного антикорупційного бюро викликали до Генеральної Прокуратури України для вручення повідомлень про підозру.

Про це у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«Генеральною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно співробітників НАБУ О. Сербіна та Д. Замотаєва. Вказані особи підозрюються у незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з погрозами застосування фізичного насильства, та у перевищенні влади працівниками правоохоронного органу», – повідомила Сарган.

За її словами, дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 3 ст. 289, ч. 2 ст. 365 КК України.

Сарган зазначила, що ГПУ з 21.03.2019 по 26.04.2019 викликала повістками Сербіна та Замотаєва для вручення підозри, оголошення про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів кримінального провадження, однак підозрювані виклики ГПУ проігнорували.

Тож ГПУ повторно кличе Сербіна та Замотаєва 3 травня за адресою: вул. Різницька, 13/15.

«Одночасно слідчими центрального апарату ДБР за погодження прокурора направлено клопотання до суду про привід підозрюваних Сербіна та Замотаєва до ГПУ для вручення підозри, оголошення про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів кримінального провадження», – зазначає Сарган.

Прес-секретар ГПУ уточнила, що обидва підозрювані є фігурантами інциденту з «прокладанням прослушки» поблизу будівлі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у вересні 2018 року.

Як повідомляв «Вголос», управління держохорони виявило кабель для прослуховування, який із будівлі «Охмадиту» прокладали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Пізніше керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що його водія побив спецназ Національного антикорупційного бюро.