У вівторок, 26 травня, від кулі окупантів на Донбасі загинув захисник України 24-річний Віталій Лімборський.

На жаль, ворожий снайпер влучив йому в голову, шансів на порятунок не було.

Близькі люди Віталія розповідають, що він ніколи не мав шкідливих звичок, найбільше в житті полюбляв грати у футбол. Про це інформує "Оглядач".

Якщо у родині загиблого була скрутна ситуація, він без роздумів брався за підробіток, працював і на лісоповалі.

Потім вирішив піти в армію і підписав трирічний контракт.

Двоюрідний брат Віталія – Владислав Лімборський – командир роти в 57-й ОМБр. Він розповів, що мама Віталія живе в Кіровограді разом із молодшим сином Антоном – хлопчик ще дошкільник.

А ось з батьком воїна, як розповіли знайомі сім'ї, не все так просто.

Тато залишився працювати в Криму, рішення сина піти в армію не схвалював. Весь цей час Віталіком не цікавився, навіть смерть сина сприйняв прохолодно.

Двоюрідний брат Віталія розповів, що той давно зустрічався з дівчиною і мріяв про весілля. Не встиг... Про загибель брата військовий дізнався сьогодні вранці.

Спочатку він не повірив та почав дзвонити на "гарячу лінію". Там смерть рідної людини підтвердили.

Не знаходить місця від горя і двоюрідна сестра Віталія – Ганна Шпарута. Каже, що інакше, як "золота людина" його ніхто не називав, він завжди був дуже скромний та чесний.

Сестра також розповіла, що бачилися з Віталієм рідко, але зв'язок підтримували. Віталій постійно листувався і з племінником – сином Ганни.

Пресофіцерка 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу Аліна Демченко розповіла, що Віталій проходив службу в 363 батальйоні охорони.

Товариші по службі поважали Віталія, відгукуються дуже тепло. Демченко каже, що скільки разів бачила хлопця – завжди був дуже позитивним.

Як писав "Вголос", стало відоме ім’я загиблого на Донбасі захисника України (фото).