Про це повідомляє Associated Press.

Він також повинен буде виплатити штраф у розмірі $20 тис.

У лютому голландський юрист визнав свою провину у приховуванні від слідства інформації про контакти з членами передвиборчого штабу майбутнього президента Трампа Полом Манафортом і Ріком Гейтсом.

Як пише агентство, кримінальна справа проти ван дер Зваана безпосередньо не пов'язана з втручанням Росії в американські вибори, яке привертає основну увагу спеціального прокурора Роберта Мюллера. Однак справа адвоката розкрила нові подробиці про справу уряду США проти Манафорта. Крім того, воно виявило раніше нерозкриті зв'язки між помічниками кампанії Трампа з Росією.

Адвоката, який працював у Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP, допитували про діяльність компанії у 2012 році в інтересах української влади. За інформацією слідства, адвокат видалив електронні листи, які у нього просили слідчі.

За даними Bloomberg, компанія Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP підготувала доповідь, в якому підтримувалася позиція сторони обвинувачення у справі Тимошенко. Плата за документ склала лише $12 тис. Але в наступному році компанії перерахували ще $1 млн. Представники Skadden повідомили слідству, що їм перерахували гроші наперед за майбутню роботу. У компанії підкреслили, що повернули $567 тис, так як їй переплатили. Українська сторона це підтвердила.

Зваан - зять російського мільярдера Германа Хана, якій належать частки в LetterOne Holdings і активи консорціуму «Альфа-Груп». Його статки оцінюють у $9,3 млрд. Хан знаходиться на 11-му місці в рейтингу найбагатших підприємців Росії за 2017 рік.