Зрештою ця влада і не приховує своїх антидержавних і антинародних дій. “Справа Насірова” показала те,що прокуратура, судді і навіть керівники медустанов-є лише виконавцями замовлень вищої влади. А іммітація боротьби з корупцією є лише грубою “відмазкою” перед країнами Заходу і тими громадянами України, для яких доля держави-нічого не варта. Державою керують олігархи, які, у своїй більшості не є українцями і, без сумніву, що вони не є, і ніколи не будуть носіями національної ідеї і борцями за сильну європейську Україну. Доля українського народу, його землі і його держави -ніколи не боліла ні Ахметова, ні Пінчука, ні Фірташа, ні Коломойського, ні всяких григоришиних та іже з ними. Вживаючи слово “український народ”, я маю на увазі представників усіх націй, які сформували українську політичну націю, і які сьогодні відбивають атаки путінських варварів і віддають за Україну найдорожче-своє здоров”я та своє життя. Нині однаково страдають від злочинних дій олігархів та їх васалів і українці, і росіяни, і євреї, і поляки, і білоруси, і татари та представники інших етносів, що живуть в Україні. “Справа Насірова” оголила брудну політику українських властей, а те позитивне, що було зроблене нею, лише покликане завуалювати усі негації і створити грунт для подальшого висмоктування життєтєдайних соків України та її народу.

Політичних партій, ,які б відповідали їх класичному визначенню, в Україні немає. Це ситуативні обєднані великими грошима під конкретного каліфа. Діяльність депутатів В, Р. від БПП кілька днів тому показала, що вони є лише обслуговуючим персоналом, а не ніякими самодостатніми політиками. Видатний опришок, що колись ходив з вилами, з неприхованою злобою накинувся на М. Саакашвілі і після цієї інтермедії може знову критикувати вищу владу. Вірність доказана! Юлія Тимошенко, яка є далеко не ідеальним політиком, робить все для того , щоб повернутися на найвищий Олімп. А захист народу від нинішньої влади- лише трамплін для рішучого скачка.

Війна потрібна вищому керівництву, олігархам і їх наближеним. Народ розуміє, що війна є бездонною кормушкою для вищезгаданих суб”єктів, що показало блокування залізниць, торгівля з Росією, торгівля з бандитами з окупованих територій. Війна народові не потрібна: вона несе йому смерть синів, дочок, розорення країни, гірку долю переселенцям і біженцям.

Соціальне становище простого народу- близьке до критичного. А Гройсман вдає, що цього не розуміє і запустивши паперовий грошовий верстат, думає, що заспокоїв знедолених трударів. Вся урядова кліка, постійним підвищенням цін на комунальні послуги, на харчі, на газ та електроенергію- виклификає лише справедливу народну лють та зневагу. Не хоче розуміти наша влада та олігархи, що укранці уже не ті, що були до Революції Гідності. “Справа Насірова” показала- народ втомився від брехні, тотального обману, від фальшивих мінських перемовин, небаченої у світі корупції, злочннним продовженням війни, яку влада називає АТО та інше. Народ стає злим і чітко розуміє, де джерело його бідувань і трагедій. В 1648 та в 1768рр. правляча еліта та її “обслуговуючий персонал” теж не хотіли чути стогону народу, а коли почула -було запізно! Україна не розвивається. Вона ніби застигла в якомусь летаргічному сні, але це тільки здається на перший погляд. В середині нації пульсують здорові сили , які міцніють для того, щоб захистити свій народ і свою країну від знущань і жорстокого визискування. Вищі “ура-патріоти”, при перших ознаках кризи, накивають п”ятами з України, але чомусь забувають фпри тому, що і світ змінився, і прикладом того єф доля Лазаренка, зрештою і Фірташа.” Обслуговуючий персонал” влади та олігархів, в особі партфункціонерів, губернаторів “ та прочих шведів”, відразу ж битимуться в груди з криком:”Слава Україні!”, як це мало місце на київськомуМайдані у дні Революції Гідності. Але і це сьогодні не пройде! Добре сказав наш народ:”Брехнею світ обійдеш, а назад не вернешся!”Мусимо визнати, що “вождь світового пролетаріату”тоді добре схарактеризував нинішнє становище в Україні своєю фразою:”верхи не можіть, а низи уже не хочуть жити по-старому!” Історія також вчить тому, що незакінчена революція, в кінцевому рахунку, узаконює винахід французького лікаря Гільйотена.