«До розслідування по базі для збірних у Гореничах не хочу називати прізвища. Доручили департаменту внутрішнього розслідування взяти цю ситуацію під контроль та доповісти на наступному Виконкомі.

Ось уже на цьому Виконкомі ситуація була перевірена, але наш департамент не має доступу до всіх документів, якими повинні займатися силові органи. Було прийнято рішення передати всю інформацію в правоохоронні органи, лише тоді ми зможемо поставити крапку в цьому питанні», – заявив Павелко в ефірі телеканалу «Футбол 1».

Під час засідання Виконавчого комітету ФФУ, яке відбулося минулого тижня, були висунуті звинувачення у великій розтраті коштів на адресу першого віце-президента Олександра Бандурка. Повідомлялося, що він разом з тодішнім президентом ФФУ Григорієм Суркісом так і не побудував базу для збірної в Гореничах, а всі гроші безслідно зникли.

Зокрема, на 40 гектарах землі під Києвом планувалося побудувати манеж і близько десяти повноцінних футбольних полів, але реально побудували тільки паркан, а в 2010-му році проект був офіційно закритий.

«Вголос»