Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування “Приватбанку”, отриманими до входження держави в капітал банку.

Як повідомляє прес-служба НБУ відповідне рішення ухвалено 20 квітня.

У Нацбанку повідомили про намір оскаржити це рішення суду.  Фактично, зазначають у прес-службі, Коломойський взяв на себе особисті зобов’язання за погашення заборгованості банку перед НБУ, яка на сьогодні становить 9,2 млрд гривень.

“Коломойський продемонстрував небажання виконувати взяті на себе зобов’язання добровільно, незважаючи на важкі наслідки, які українська держава змушена понести внаслідок його дій”, – повідомив начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

“Задля уникнення солідарної відповідальності, у вересні 2017 року він звернувся до суду з вимогою розірвати зазначені договори поруки. Сьогоднішнє судове рішення на користь Коломойського не набрало законної сили і, безумовно, буде оскаржено в апеляційному порядку”, – сказав він.

Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський, який сьогодні перебуває в Ізраїлі, розповів, як часто протягом останнього часу спілкувався з кандидатом у Президенти України Володимиром Зеленським.