Про це пише Українська правда із посиланням на джерело у НАБУ.

Харків'янин Володимир Литвин є керівником ІТ-компанії «Turboseo». За даними ЗМІ, саме його номером телефону користувалася компанія «Дніпровенд» під час закупівлі рюкзаків у 2014-2015 роках.  

Як писав «Вголос», в обідню пору 31 жовтня НАБУ проводила обшуки у сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра у справі про можливу розтрату державних коштів при закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ України.

Згодом НАБУ затримало 3 осіб за підозрою у розтраті коштів під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Зокрема, сина глави МВС Олександра Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чеботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків.

За даними джерела УП у правоохоронних органах, третім затриманим є харків'янин Володимир Литвин, керівник ІТ-компанії «Turboseo».

НАБУ вже повідомило про підозру двом з трьох фігурантів справи – Авакову та Чеботарю.

Увечері 31 жовтня правоохоронці доставили сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра в ізолятор тимчасового утримання. А колишнього заступника голови Міністерства внутрішніх справ Сергія Чеботаря доставили в київську міську лікарню №4 для медогляду.

 

«Вголос»